MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 12486694
nr 1248 6694
Bokhylla
metall och trä. Bredd: 93. Djup: 42 cm, höjd: 148 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 april 2019
kl 18:52:44
600 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)